ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandı. Karalar’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut açıkladı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Zeydan Karalar da sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Barut, paylaşımında, “Başkanımızın koronavirüs testinin pozitif çıktığını üzülerek öğrendik. Sağlık durumu iyi olan başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa sürede sağlığına kavuşup aramıza dönmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Zeydan Karalar da son durumunu açıkladı

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Zeydan Karalar da “Kovid-19 testimin pozitif çıktığını öğrendim. Tedavime hemen başlandı. Tedbir amaçlı gözlem altında tutuyorlar. Genel sağlık durumum iyi, ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. Sağlığınıza dikkat edin” ifadelerini kullanarak durumunu açıkladı.

Kaynak: İnternet Haber