Anka Misali…

Merhaba Değerli Okuyucular;

Sizlerle yeniden bir araya gelmenin heyecanı paha biçilemez bir duygu. Yaklaşık iki yıldır hasretini çektiğim mesleğime yeniden devam edebilmek ise benim için ayrı bir şükür sebebi.

Geçmişten bugüne Adana için Adanalı için yazdığım yazıları yaptığım haberleri bilenler bilir. Benim için her zaman yaşadığım şehre katkıda bulunmak elzemdir. Mesleğimi bu doğrultuda yürüttüğüm için huzurlu olsam da bazı gerçekleri siz de iyi biliyorsunuz ki gazetecilik onurlu ve önemli bir meslektir. Bu mesleği üniversite yıllarımda iken aşk ile öğrendim, tüm iş ve tecrübelerimi yine aynı aşk ile edindim. Ve uzun yıllardır sizlere bilgi aktarmanın doyumsuz tadını tadıyorum. Basın ve gazetecinin hala 4.Güç olduğuna inanan ilkeli bir gazeteci olarak gerek köşe yazılarımda gerekse haberlerimde bu onuru asla satmadım. Satmak da nasip olmasın. Bir kişinin bile hakkını duyurup fayda sağlasam yeğdir düşüncesi, beni yeterince doyuruyor. Yine aynı çizgi üzerinde şu kanaatteyim; Adana için bir tuğla ekleyen de Adana’ya bir tuğla zarar veren de yazılmalı, açıklanmalı, faydalı olan desteklenmeli zararlı olan gereken eleştiriyi almalıdır.

Geçmişte sizlerle 4.Güç Gazetesi üzerinden konuşurduk hatırlarsınız, ‘Sivri Topuk’ köşe yazım, yaptığım özel haberler ile siz değerli Adanalılarla orada buluşuyorduk. Birtakım aksilikler artık geride kaldı çok şükür ve artık bu mecradan, ‘ADANADUYSUN.COM’ üzerinden irtibat kuracağız. Yine aynı duyguları paylaşıp, yine farkımızı buradan konuşturacağız. Hem görsel ve video içerikli haberleri hem de İletişim ve diksiyon konulu içerikleri sizlerle buluşturacağız. Bir anka kuşu misali yenilenen haber anlayışımız ve ekibimiz ile en son haberleri, eksikleri, artıları sizlere aktaracağız.

Bizi takipte kalın, esen kalın…

Mor Frezya