Seyhan Devlet Hastanesi ek hizmet binasına Müdür Yardımcısı olarak Sevgi Marancı atandı. Kendilerini makamında ziyaret ederek,”Hayırlı olsun” dileğinde bulundum.Müdüre Hanım’a, nazik kabulü için kendisine içtenlikle teşekkür ederim.
Göreve geldiği ilk haftadan itibaren personellerin yüreğine yapıcı davranışıyla dokunan Sevgi Marancı Müdüre ile yaptığımız sohbette, sorunları çözüm odaklı bir çalışma ile çözumlenecegini belirterek şöyle dedi:
“Personellerimizin huzuru bizim için önemlidir. Huzurla çalışan personelin iş verimi yüksek olur. Bizler de personelin motivasyonu için çaba sarf edeceğiz. Daha fazla motivasyon olmalarını sağlayacağız. Böylece çalışma barışı etkin ve verimli şekilde tesis edilmiş olacak. Hedefimiz hastanede olası sıkıntıları elbirligiyle çözüme kavuşturmaktır”.
Sevgi Marancı’nın aynı zamanda azimli ve adaletli bir vizyon sergilediğini gözlemlemiş oldum. Hizmet bağlamında performansının yüksek olduğunu da. Hastanede başarılı çalışmalara imza atacağına inancım tamdır. Yeni görevi tekrar hayırlı olsun.